Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 1.5 (6 głosów)

Warszawa

  • obyczajowy 
  • Polska 
  • 2003 
  • 641 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Wielowątkowa opowieść o pięciorgu ludziach, którzy pewnego zimowego dnia przyjeżdżają do stolicy. Młodziutka Klara, Paweł, Wiktoria, Jan Gołębiewski, weteran powstania w ciągu 18 godzin próbują załatwić ważne życiowe sprawy. Drogi bohaterów przecinają się, a spotkania wpłyną na zmianę ich losów. Wielkie miasto nie spełnia nadziei przybyszów, okazuje się nieprzyjazne, twarde, bez skrupułów - nie tylko dla obcych, ale i dla tych, którzy od dawna w nim mieszkają. Mimo tego i tu ktoś znajdzie swoją szansę, ktoś inny miłość.
Obsada: Łukasz Garlicki, Agnieszka Grochowska,Dominika Ostałowska, Jacek Braciak i inni.

powrót