Warszawa: 26 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (6 głosów)

Wieża

  • dramat obyczajowy 
  • Niemcy 
  • 2012 
  • 644 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Lata 80. XX wieku. Richard Hoffmann (Jan Josef Liefers) mieszka wraz z bliskimi w zamożnej dzielnicy Drezna. Mężczyzna jest cenionym w środowisku chirurgiem. Syn Christian (Sebastian Urzendowsky) pragnie pójść w ślady ojca. Okazuje się jednak, że lekarz w rzeczywistości prowadzi podwójne życie. Romans z piękną sekretarką Jostą Fischer (Nadja Uhl) sprawia, że jego dalsza kariera jest zagrożona. Wątpliwa postawa moralna negatywnie oddziałuje także na jego relacje z synem i żoną Anną (Claudia Michelsen). Zwłaszcza, że kobieta coraz bardziej angażuje się w działalność wymierzoną przeciwko socjalistycznemu systemowi. Niebawem Hoffmannowie zostają postawieni w obliczu niezwykle trudnych politycznych wyborów. Ekranizacja bestsellerowej powieści autorstwa Uwego Tellkampa, która opowiada o losach wschodnioniemieckiej rodziny.
Obsada: Jan Josef Liefers, Sebastian Urzendowsky, Claudia Michelsen, Nadja Uhl, Götz Schubert, Antonio Wannek, Thorsten Merten i inni.

powrót