Warszawa: 26 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (8 głosów)

Wspólny pokój

  • obyczajowy 
  • Polska 
  • 1959 
  • 453 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Film "Wspólny pokój" to adaptacja powieści Zbigniewa Uniłowskiego - pesymistyczny zbiorowy portret mieszkańców klaustrofobicznego sublokatorskiego pokoju. Marzą o wielkości i sławie, ale tak naprawdę są jedynie "ciżarkami u stóp Pana Boga" - wiodą życie pozbawione celu i sensu i nieuchronnie zmierzają ku katastrofie. Losy kilku mieszkańców sublokatorskiego pokoju w staromiejskiej warszawskiej kamienicy, nie mogących na początku lat trzydziestych znaleźć pracy, miejsca w społeczeństwie. Stłoczeni na ciasnej przestrzeni, pozbawieni przywileju intymności, skazani na siebie młodzi ludzie stają się coraz bardziej agresywni wobec siebie.
Obsada: Mieczysław Gajda, Gustaw Holoubek, Beata Tyszkiewicz i inni.

powrót