Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (8 głosów)

Wszyscy święci

  • obyczajowy 
  • Polska 
  • 2002 
  • 427 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Współczesna Polska, dzień Wszystkich Świętych. 80-letnia Maria jak co roku udaje się z rodziną na grób swojego męża który był niegdyś działaczem partyjnym i spoczywa na Powązkach w alei zasłużonych. Dla Marii był on jednak przede wszystkim dobrym człowiekiem, który uratował ją z życiowej opresji. Kobieta pragnie zostać przy jego grobie sama, tym czasem na cmentarzu przypadkowo spotyka księdza Romana, który w czasie wojny był dowódcą jej oddziału AK. Roman zabiera ją na spotkanie z dawnymi towarzyszami walki i tam dowiaduje się , że jej były kochanek nie zginął wtedy, gdy myślała. Wiadomość jest dla Marii zbyt dużym wstrząsem. Z atakiem serca zostaje przewieziona do szpitala.
Obsada: Teresa Szmigielówna, Wieńczysław Gliński, Tadeusz Huk, Dorota Segda, Maciej Stuhr, Danuta Stenka i inni.

powrót