Warszawa: 26 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 3.5 (25 głosów)

Z całego serca

  • obyczajowy, romans 
  • Kanada 
  • 2015 
  • 1798 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Młoda właścicielka firmy cateringowej dziedziczy połowę domu na wsi. Postanawia rzucić dotychczasowe życie, przenieść się na prowincję, wyremontować dom i otworzyć hotel. Nie powstrzymuje jej przed tym nawet jej chłopak, który nie podziela jej entuzjazmu. Okazuje się, że drugą połowę majątku odziedziczył biznesmen mający obsesję na punkcie kariery na Wall Street. Na początku Jenny i Brian nie pałają do siebie sympatią. Z czasem, w miarę angażowania się w remont ich uczucia zaczynają się zmieniać.
Obsada: Lacey Chabert, Brennan Elliott, Edward Asner, Greyston Holt, Daniel Cudmore, Heather Doerksen, Barbara Pollard, Patrick Sabongui i inni.

powrót