Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 3.5 (11 głosów)

Zakochany Paryż

  • obyczajowy 
  • Francja 
  • 2006 
  • 740 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

"Zakochany Paryż" to film, w którym 20 wybitnych reżyserów z całego świata opowiada swoją krótką historię, rozgrywającą się w jednej z 20 dzielnic Paryża. Prawdziwym bohaterem filmu jest Paryż. Miasto ulotnych zachwytów i historii ludzi, którzy w nim mieszkają. Steve Buscemi gra amerykańskiego turystę, Natalie Portman aktorkę, zakochaną w niewidomym chłopaku, Juliette Binoche opłakuje zmarłego synka, Nick Nolte bawi swego wnuka, Gena Rowlands spotyka się z byłym mężem w kafejce prowadzonej przez Gerarda Depardieu. Zmienność nastrojów, od komizmu poprzez wzruszenie i dramatyczne momenty prowadzi do refleksji o niezliczonych niuansach paryskiego życia.
Obsada: Juliette Binoche, Bob Hoskins, Elijah Wood, Ben Gazzara, Natalie Portman, Fanny Ardant, Martin Combes, Gaspard Ulliel, Elias McConnell, Nick Nolte i inni.

powrót