Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (9 głosów)

Złe zamiary

  • dramat, obyczajowy 
  • Peru 
  • 2011 
  • 906 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Film opowiadający historię zamożnej rodziny peruwiańskiej w okresie terroryzmu w Peru w latach 1985–1993. Akcje terrorystyczne są tu jednak tylko tłem. Główny ciężar historii to problemy małej dziewczynki zaniedbanej przez rodziców. 8-letnia Cayetana jest inteligentną, ale samotną dziewczynką. Jej rodzice są w separacji, dziewczynka spędza większość czasu pod opieką pracowników. Po powrocie z długiej podróży, matka bohaterki, Agnes, przekazuje jej nieoczekiwane wieści – jest w ciąży. Informacja ta sprawia, że delikatny świat Cayetany rozpada się.
Obsada: Fatima Buntinx, Katerina D´Onofrio, Kani Hart i inni.

powrót