Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 3.5 (15 głosów)

Żółte cytrynki

  • obyczajowy, romans 
  • Szwecja 
  • 2013 
  • 1202 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Agnes uwielbia gotować, jest świetną szefową kuchni, ma fajnego chłopaka i przyjaciela, na którego może liczyć. Jednak pewnego dnia jej życie całkowicie się zmienia: Agnes traci pracę, a chłopak ją rzuca. Nie mając nic do stracenia, dziewczyna przyjmuje propozycję swojego przyjaciela i zostaje współwłaścicielką nowej restauracji. Okazuje się, że o klientów wcale nie jest łatwo, do tego Agnes zakotrodatreleasese się w kimś, kto nie zna o niej całej prawdy. Dziewczyna musi zaryzykować, żeby odnieść sukces w pracy i w miłości.
Obsada: Sverrir Gudnason, Eric Ericson, Josephine Bornebusch, Tomas von Brömssen, Anki Lidén, Dan Ekborg, Richard Ulfsäter, Rakel Wärmländer i inni.

powrót